Гучно завершив кар’єру: у Мелітополі партизани підірвали колаборанта

Вибух пролунав біля житлового будинку

Фото: Телеграм

У тимчасово окупованому Мелітополі, Запорізької області, вранці пролунав гучний вибухповідомляє міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Федоров зазначив, що вибух був доволі потужним — у навколишніх будинках повилітали вікна, а на місце помчали швидкі та пожежники.  

Як написав Іван Федоров, «мінус один з мелітопольських братів-колаборантів Трухіних». Гучне завершення кар’єри посібника окупантів Дмитра Трухіна, прямо біля під’їзду будинку. У надважкому стані колаборант доправлений у лікарню.

За своє «професійне» життя встиг накопичити вагомий послужний список:

Давній прихильник гауляйтерів Мелітополя Балицького і Данильченко. Був депутатом Мелітопольської міської ради 3-х скликань, у тому числі від компартії та ОПЗЖ. Брав участь у незаконних «підвальних» сесіях міськради.

При колишній владі був директором КП «Комунальна власність». Встиг роздерибанити комунальне майно, тому з приходом нашої команди був вигнаний з посади.

З початку повномасштабної війни в Україні у 2022-у році став близьким поплічником гауляйтерів і окупантів. Повернувся до КП «Комунальна власність» і курував незаконний розподіл землі та майна. Допомагав у зборі грошей для фінансування псевдореферендуму».

Видання «Риа-Мелитополь» зазначає, що «вибух стався на бульварі 30 років Перемоги біля під’їзду будинку № 6, вибухнув вибуховий пристрій».

За попередніми даними, партизани «передали привіт» колаборанту депутату міськради Дмитру (Коробку) Трухіну. Про стан його здоров’я, наразі, нічого не відомо.

Як повідомлялося, у Мелітополі підірвали авто начальника так званого департаменту культури та спорту Андрія Бойка.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий