Гуманний суд виправдав дії голови районної ради пов'язані з корупцією. Прокуратура оскаржила рішення суду

235072
235072

Прокуратурою оскаржено рішення суду першої інстанції, який не побачив в діях голови районної ради адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Зазначимо, що Радехівською місцевою прокуратурою забезпечувалась участь у розгляді справи про вчинення головою однієї з районних рад області адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч.1,2 ст.172-7 КУпАП (неповідомлення посадовою особою у встановленому порядку про наявність реального конфлікту інтересів, вчинення нею дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів).

Зокрема, районною радою приймалися за участі вказаної посадової особи 13 рішень про встановлення та виплату йому та його батьку (працівнику апарату) надбавок та премій.

За результатами судового розгляду Буським районним судом в червні поточного року винесено постанову, якою, незважаючи на викладені доводи прокурора, провадження у справі було закрито у зв'язку із відсутністю, на думку суду, в діях посадовця події та складу адміністративних правопорушень.

Відтак, місцевою прокуратурою принципово відреаговано на вказане судове рішення, оскарживши останнє в апеляційному порядку.

varta1.com.ua: Новини