Гуморист став позаштатним радником міського голови Львова
Він займатиметься розбудовою напрямку Unbroken-спорт
![](/uploads/media/32/9d/329db681b6ab2407415fd2dde5e70775_w960.jpg)
Роман Гапачило, що є почесним президентом хокейної команди «Галицькі Леви» (Львів-Новояворівськ), став позаштатним радником міського голови Львова з питань спортивної інфраструктури.
Про це йдеться у повідомленні Львівської міської ради.
Він займатиметься розбудовою напрямку Unbroken-спорт, щоб ветерани війни могли реалізовувати себе у спорті.
«Активно розвиваючи екосистему людяності НЕЗЛАМНІ, ми заглиблюємось у все нові площини. Зараз розпрацьовуємо напрямок Unbroken-спорт. Хлопці повертаються з війни, багато з них мають поранення, ампутовані кінцівки. Протезування і реабілітація – це добре, але також важливо, щоб люди мали можливість фізично тримати себе в тонусі. Тож я попросив Романа Гапачила бути позаштатним радником міського голови з питань спортивної інфраструктури. Він повинен залучати до Unbroken-спорт лідерів думок, талановитих людей, щоб зробити для українців якнайбільше», – сказав Андрій Садовий.
За словами Романа Гапачила, у першу чергу він працюватиме над розвитком проєкту льодової арени.
«Я радий приєднатися до команди міста і реалізувати проєкт льодової арени, де хлопці і дівчата зможуть займатися sledge (хокей на візках). Sledge – це не тільки спорт, який дає можливість для людей, які втратили кінцівки, віднайти себе у цій грі, а також й спільнота ветеранів війни по всьому світу. Тому так важливо збудувати у Львові арену, яка зможе приймати змагання у цьому виді спорту та сформувати команди спортсменів, які можуть стати ядром для збірної на Паралімпіаді. Вірю, що разом з Львівською міською радою та Unbroken ми зможемо це зробити і таким чином дали можливість людям, які втратили кінцівки, реалізувати себе в спорті», – наголосив Роман Гапачило.
![](/uploads/media/33/fy/33fyz967404bdf3c8687491cf7fyza51_w640.jpg)
Увага! В Україні оголошено повітряну тривогу
Всі в укриття!
![](/uploads/media/46/c3/46c3432e7b23b0e3b6c6f223be69a3be_w640.jpg)
Повітряна тривога: в Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!
![](/uploads/media/17/7a/177aaac1a00c3ac65d2c723d44db7eaa_w640.jpg)
Увага! Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!