Гундяєв зробив несподівану заяву
Той, який благословляв російських солдат
Глава російської православної церкви (РПЦ) патріарх Кирило (Володимир Гундяєв) виступив із пропозицією стосовно різдвяного перемир'я. Подробиці щодо пропозиції кирила повідомляють росЗМІ.
Гундяєв закликав сторони припинити вогонь протягом 6 і 7 січня, у дні, коли за юліанським календарем відзначають Святвечір та Різдво Христове.
Першопричиною для того, аби на певний період були припинені бойові дії, пропутінський священник називає необхідність дати «православним людям відвідати служби на Різдво».
«Я, кирило, патріарх московський і всієї Русі, звертаюся до всіх сторін, залучених до міжусобного конфлікту, із закликом припинити вогонь і встановити різдвяне перемир'я», — йдеться у публікації на офіційному сайті РПЦ.
Глава РПЦ окреслив чіткі часові рамки для такої пропозиції — від 12:00 6 січня до 24:00 7 січня.
Українська сторона поки офіційно не відреагувала на слова російського патріарха.
Додамо, що раніше патріарх РПЦ Кирил заговорив про «загрозу країні». Тоді Гундяєв заявив, що молитва за владу і за Збройні сили РФ не повинна бути «механічною».
Також було оприлюднене епічне відео благословення Кирилом російських солдат
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі