Гвардійці взяли на службу собаку, якого власники прив’язали в кущах та покинули (фото)

70900264_2289512934431076_3050570104749162496_n
70900264_2289512934431076_3050570104749162496_n

Сьогодні, 27 вересня, німецька вівчарка з нелегкою долею, знайшла «роботу» і господарів. Про поповнення у складі чотирилапих працівників нацгвардії повідомила лейтенант Аліна Новікова, на сторінках Західного теруправління Національної гвардії України.

«Томі» службовий пес, який буде щоденно тренуватись та вивчати абетку розшукової роботи у 2-й Галицькій бригаді Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. 

Ще зовсім нещодавно доля собаки не була такою передбачуваною. Невідомі покинули пса, прив’язавши глибоко в кущах до дерева, у одному з районів Львова.

Собаку, що гавкав та нікого до себе не підпускав, знайшли волонтери. Але вівчарка була настільки агресивною, що люди боялись до нього наблизитись.

Прийняли рішення викликати представників Львівського комунального підприємства «Лев». Саме вони опікуються тваринами, які втратили дім, або яким потрібна медична допомога.

Представники організації привезли собаку до закладу, нагодували, вакцинували та почали шукати власників.

Ця історія сталась у серпні місяці. Пост у соціальних мережах про німецьку вівчарку «Томі» гвардійці побачили днями.Прийняли рішення — такий красень має працювати за покликанням.

«Коли ми приїхали в ЛКП «Лев» і побачили собаку, то зрозуміли, що він просто дуже травмований і йому конче не вистачає мати турботливого власника, — розповідає гвардієць Олег Фіялкович. — Пес навіть кінологів не підпускав до себе. Але як тільки сів у автомобіль з гвардійцями — вся злість пропала. Вже у військовій частині він лащився до військових, махав хвостиком і навіть виконував команди».

Тепер Томі має господаря — ним став старший солдат Павло Слащов. Павло професійний кінолог і це вже не перша собака з якою йому доведеться працювати.

«Томі дуже відданий та щирий пес, просто йому потрібно більше уваги та трішки попрацювати з ним, — говорить Павло. — Йому всього два роки, дресируванню піддається, має ветеринарний паспорт та усі необхідні щеплення. Ми поладнали з перших хвилин. Впевнений, що все у нас з Томі буде добре».