Гицелі з Харківщини тепер працюють на Львівщині

sobaka
sobaka

Колишні працівники харківського притулку для тварин, які для регулювання чисельності безпритульних собак та котів застосовують масову евтаназію (позбавлення життя), працюють у Львівській області.

Про це повідомила очільниця ЛКП «Лев» Оксана Кошак у «Facebook», зокрема про те, що вони «попрацювали» спочатку у Турці, а відзавтра (10 жовтня, — ред.) ще й у Новому Роздолі.

«Мене дивують дві речі:

1) Чому, якщо організація сповідує нібито гуманну модель регулювання кількості тварин, не замовляється для роботи у тому ж Харкові чи інших областях східного, південного або ж центрального регіону? Їм туди ближче їхати, безпритульних собак які потребують вакцинації та стерилізації там дуже багато.

2) Єдиним можливим варіантом прозорої роботи у представників із Харкова є відповідь: «нехай люди приходять, сидять з нами, дивляться, як ми працюємо, і чи справді собак вакцинуємо та стерилізуємо». Від прозорого механізму компанії Animal.id-info, який застосовується у ЛКП «Лев», КП «Ласка» та інших, власники організації категорично відмовилися», — написала Кошак.

Також очільниця ЛКП «Лев» додала, що вона за «здорову конкуренцію», але розуміє її тоді, коли присутня економічна доцільність або важлива стратегічна ціль.

«Економічне підґрунтя не зрозуміле, адже виходячи з інформації вартості процедур на одну тварину, то від подорожі Харків–Турка–Новий Роздір–Харків покриваються хіба що затрати на пальне, а з чого беруться кошти на зарплату персоналу, медикаменти, корми, добові, не відомо. Підозрюю, ціль інша. І дуже б хотілося вірити, що вона не полягає у поступовому зміщенні акценту від гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин Західного регіону в темну сторону безповоротного вилову Харківщини», — підсумувала Кошак.