"Х*во, начальство не впізнаєш": з посади звільнили заступника голови МВС, який вів себе по-хамськи на блокпості (ВІДЕО)
Кабмін України звільнив сьогодні заступника міністра внутрішніх справ України Олександра Гогілашвілі, через скандал, пише «УНН».
Так, уряд звільнив Гогілашвілі з посади заступника міністра внутрішніх справ України.
У мережі вихідними з’явилося відео, на якому заступник міністр внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі влаштував “розбірки” з правоохоронцями на одному з блокпостів у Донецькій області.
Заступник голови МВС Гогілашвілі вибачився за «емоційність» на блокпості на Донеччині. На скандал відреагував Президент України Володимир Зеленський.
Голова МВС Денис Монастирський відразу ж ініціював дисциплінарне провадження щодо свого заступника Гогілашвілі.
[caption id=«attachment_332032» align=«alignnone» width=«748»] Олександр Гогілашвілі[/caption]
Потім у мережі з’явилося ще одне відео про заступника міністра.
За оновленою інформацією, Олександр Гогілашвілі потрапив до бази Миротворця.
Його звинувачують у порушенні законодавства України про громадянство, у нападі на поліцейських при виконанні службових обов’язків та у присвоєнні повноважень у спробі керівництва співробітниками Національної поліції України.
За даними ЗМІ, у Гогілашвілі є російське громадянство — у нього паспорт та ідентифікаційний номер платника податків РФ
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі