«Хабар» 700 доларів: на Львівщині судитимуть капітана служби цивільного захисту одного з відділів ГУ ДСНС
За «Хабар» 700 доларів: на Львівщині судитимуть капітана служби цивільного захисту. Про це у четвер, 3 грудня, повідомили у пресслужбі Львівської прокуратури.
Львівською обласною прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт щодо 28-річного капітана служби цивільного захисту одного з відділів ГУ ДСНС у Львівській області за отримання неправомірної вигоди (ч. 2 ст. 369-2 КК України).
Встановлено, що на початку вересня цього року службовець вимагав і отримав від громадянина 700 доларів США, натомість обіцяв допомогти йому з працевлаштуванням водієм до одного з підрозділів загону технічної служби ГУ ДСНС у Львівській області. Обвинуваченого затримали тоді ж при отриманні неправомірної вигоди.
Досудове розслідування здійснювали слідчі Територіального управління ДБР, розташованого у м. Львові.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 2000 до 5500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на термін від 2 до 5 років.
Примітка: відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині на хабарі спіймали медикиню, яка «допомагала» військовзобов'язаним оформлювати інвалідність (ФОТО)
За таку послугу жінка вимагала у «клієнта» 1 500 доларів США
У Львові затримали чоловіка, який допомагав військовому змінити місце проходження служби (ФОТО)
Фігуранта затримали після одержання ним усієї суми неправомірної вигоди від «клієнта»
За розтрату бюджетних коштів суд засудив екскерівника Грибовицького сміттєзвалища
Суд призначив йому 8 років і 6 місяців тюрми з конфіскацією всього майна
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі