Хабарі в особливо великих розмірах: на систематичних зловживаннях викрили посадовців Мінекології (фото)
Співробітники Служби безпеки України, спільно з ГСУ Нацполіції, під процесуальним керівницвтом Генпрокуратури, викрили протиправний механізм, пов’язаний з вимаганням неправомірної вигоди в особливо великих розмірах, організований посадовцями Міністерства екології та природних ресурсів.
Оперативники спецслужби задокументували, що чиновники Мінприроди, за посередництва службовців ДП «Центр охорони довкілля», що входить до сфери управління Київської облдержадміністрації, організували систематичне отримання неправомірної вигоди від суб’єктів господарювання. Зловмисники одержували гроші за видачу ліцензій на право поводження з небезпечними відходами від комерційних структур, які не мають реальних виробничих потужностей для їх утилізації.
Правоохоронці з’ясували, що через протиправну видачу ліцензій на поводження з небезпеченими відходами об’єктів критичної інфраструктури, утилізація відходів здійснювалась у непередбачених для цього місцях або взагалі не здійснювалась. За висновками експертів некваліфіковане поводження з відходами підприємств нафто-газової, хімічної, металургійної галузей створювало передумови до завдання значної шкоди навколишньому природному середовищу, життю і здоров’ю населення та виникнення надвзичайних подій техногеного характеру.
У ході санкціонованих слідчих дій за місцями роботи та проживання фігурантів справи, особистих транспортних засобах та банківській установі правоохоронці виявили документацію, носії інформації, гроші в особливо великих розмірах, які вказують на причетність до незаконних оборудок посадовців Міністерства.
У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо повідомлення про підозру фігурантам справи.
Тривають слідчі дії.
[gallery columns=«4» link=«file» ids=«109057,109058,109059,109061»]
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Львові завідувача відділення Університетської лікарні затримали на хабарі 600 доларів
1
За інформацією прокуратури, лікар отримав 300 доларів у вересні, а ще 300 доларів у грудні минулого року
Проректора військової академії з Хмельницького звільнили з посади за зловживання та перевели в підрозділ ДПСУ на Сході країни
1
Посадовець залучав підлеглих до будівництва власного двоповерхового будинку на околиці Хмельницького
НАБУ готує екстрадиційний запит щодо Міндіча
2
Слідство співпрацює більш ніж із десятьма міжнародними юрисдикціями для отримання інформації про фінансові транзакції, рахунки та майно фігурантів
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі