Хакерська атака на Леокарт: що вже вдалося відновити (ВІДЕО)

Актуальна інформація від ЛМР

Станом на 2 квітня, у Львові громадський транспорт працює у звичному режимі, валідація карток відбувається, а також відновлено можливість перегляду балансу та поповнення карток. Про це розповів Олег Забарило, директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР.
 
«Вже відновлено можливість перегляду балансу на картках ЛеоКарт і, відповідно, поповнення цього балансу. Оскільки роботи з відновлення системи ще тривають, то в міру проведення тих чи інших налаштувань та оновлень, ця функція може тимчасово короткотривало бути відключена. Також, на деяких картках баланс може відображатися станом на дату останнього оновлення. Однак, знову ж таки, в міру проведення відповідних робіт і налаштувань - баланс почне відображатися коректно», - розповідає Олег Забарило, директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР.

Документи на виготовлення пільгових транспортних карток ЛеоКарт від мешканців приймають у звичному режимі. Видавати їх будуть після повноцінного відновлення належної роботи системи.

Додамо, що в ніч на 29 березня було зафіксовано хакерську атаку на систему електронного квитка у ЛьвовіСпеціалісти з безпеки та інженери оцінюють наслідки, та спільно відновлюють повноцінну роботу системи.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також