Галицькі десантники збили російський аналог "Байрактара"
Українські десантники збили новітній російський безпілотник "Оріон"
Українські десантники збили новітній російський безпілотник "Оріон". Про це повідомляє пресслужба Десантно-штурмових військ ЗСУ.
Як зазначається, російський аналог "Байрактара" може виконувати як розвідувальні, так і ударні задачі.
Зазначається, що небезпечний безпілотник знешкодили бійці 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади на підконтрольній Україні території Курської області. Безпілотник збили за допомогою зенітного ракетного комплексу "Стріла-10".
"Безпілотний літальний апарат подібного типу небезпечний тим, що може не тільки вести повітряну розвідку, але й, маючи на озброєнні чотири ракети класу "повітря – земля", може наносити вогневе ураження по наземних цілях", – сказали в пресслужбі Десантно-штурмових військ.
varta1.com.ua: Новини
Україна майже вичерпала запаси ракет до систем ППО Samp-T
Україна вже кілька тижнів просить Італію і Францію надіслати щонайменше 50 ракет Aster-30
Підозрюваним у вбивстві Ганула є військовий, який перебував у СЗЧ, - Нацполіція
Під час обшуку в нього вилучили пістолет, а також гранати
Стефанішина назвала рік вступу України до ЄС
Серйозність намірів ЄС також можна оцінювати по зусиллях Угорщини з блокування їх реалізації
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі