Хід конем: Байден готовий відправити Україні танки Abrams, щоб вплинути на Шольца

США можуть передати Україні перші танки Abrams уже цього тижня

Президент США Джо Байден готовий оголосити про передачу Україні значної кількості американських танків M1 Abrams вже цього тижня.

 Про це сьогодні, 24 січня повідомили видання The Wall Street Journal та Sky News Arabian із посиланням на високопоставлених співрозмовників у Пентагоні.

За словами чиновників, передача Abrams стане частиною домовленості з Німеччиною, згідно з якою Берлін погодиться відправити Україні німецькі танки Leopard 2, а також схвалить постачання цих танків Польщею та іншими країнами.

За даними WSJ, угода усуне розбіжності між США та європейськими союзниками щодо надання танків Україні на вирішальному етапі війни.

Зазначається, що позиція США щодо постачання танків змінилася після розмови Джо Байдена та канцлера Німеччини Олафа Шольца, під час якої президент погодився розглянути постачання американських танків.

Канал Sky News Arabia із посиланням на неназваного чиновника Пентагону також повідомив, що США готові відправити Україні близько 10 танків M1 Abrams, щоб вплинути на рішення Німеччини передати Leopard 2.

 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
  2. Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
  3. Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
  4. На Львівщині суд пом’якшив запобіжний захід синові депутата, який скоїв смертельну ДТП
  5. У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)

Найчитаніше

  1. У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
  2. У МОН повідомили, що літні канікули розпочнуться в липні
  3. На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
  4. Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні
  5. У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря