Хлопець тримав у страху жінок впродовж двох місяців: своїх жертв штрикав голкою від шприца у сідниці (відео)
У Вінниці піймали зловмисника, який впродовж двох місяців, тримав у страху молодих жінок. Він підбігав ззаду та гострим предметом штрикав перехожих у сідниці, передає кореспондент «ТСН».
Поліцейським, за описом 10 жертв, вдалось скласти фоторобот нападника. Затримали його на зупинці. Хлопцю 22 роки, відразу в усьому зізнався.
Він штрикав жінок у сідниці голкою від шприца і робив це, каже, заради розваги — «хотів поприколюватися».
Слідчі відкрили два кримінальних провадження — за статтями хуліганство і завдання важких тілесних ушкоджень. За подібні жарти молодик може потрапити за грати на 8 років.
«Було зібрано інформацію з камер відеоспостереження, які розташовані в районі скоєння злочинів. Під час виходу його із транспорту, на зупинці тролейбусній, останнього було затримано», — повідомив начальник Київського відділення поліції Вінницького ВП Валентин Мазур.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі