Хмельничанин випав з сьомого поверху і вижив
Лише дивом чоловік не розбився
Дивом не закінчився трагічно вечір 3 лютого для 32-річного хмельничанина. Чоловік напідпитку випав з сього поверху будинку і вижив. Про це інформує «Depo.Хмельницький», з посиланням на ДСНС.
Напередодні увечері, близько опівночі, рятувальники повідомили про те, що у Хмельницькому, по вул. Шухевича, з балкона багатоповерхівки випав чоловік.
Як з’ясувалося, мова йшла про 32-річного хмельничанина, який у стані алкогольного сп’яніння випав з балкона сьомого поверху та повис на мотузках для сушки білизни на шостому поверсі.
За викликом невідкладно вирушили рятувальники, які через балкон шостого поверху змогли зняти нещасного з мотузків для сушки білизни та передали його медикам.
varta1.com.ua: Новини
Львівський стендап-комік потрапив у курйозну ситуацію зі своїм автомобілем (ВІДЕО)
Тарасу Яремію розбили лобове скло його автомобіля
У Львові начальника управління освіти забрав ТЦК з-під Ратуші: Закалюк прокоментував інцидент
Посадовець повернувся на роботу та опублікував фото з робочого кабінету після відвідин РТЦК
Жительна Рівного поскаржилась поліції на сусіда, бо той облив свяченою водою її двері
Зі сторонами провели профілактичну бесіду та врегулювали конфлікт на місці
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі