Хмельницьких патрульних, які приїхали на виклик і стали на бік попів МП, покарано
Історія з побиттям військового отримала несподіване продовження
У Хмельницькому 2 квітня розгорівся скандал після відео, на якому священники Свято-Покровського кафедрального собору УПЦ МП побили добровольця Збройних сил України просто у церкві. Поліцейські, які приїхали на виклик, стали на бік священників і затримали військового. Патрульних, які склали адмінпротокол щодо військового, – покарали. Про це виданню «Главком» повідомив т.в.о. начальника управління патрульної поліції Василь Орленко.
За результатами перевірки вказані патрульні покарані, але їх не звільнено з лав поліції.
«За результатами проведеного службового розслідування до винних осіб застосовано інші заходи дисциплінарного впливу, натомість такий захід дисциплінарного стягнення, як звільнення із служби в поліції, не застосовувався», - йдеться у відповіді поліції на запит журналістів.
Що стосується адмінпротоколу щодо військового, то цей документ списано з обліку, запевнив т.в.о. начальника управління Василь Орленко. За його словами, протокол до суду не скеровувався.
Читайте також: суд обрав запобіжний захід іподиякону, який побив військового (ФОТО, ВІДЕО).
«На мою думку, патрульні намагалися якомога швидше зняти градус напруги. Проте виявилися обманутими. На підставі свідчень »вірян«, котрі казали, що я зірвав службу, оформили адміністративний протокол», – розповів сам військовий Артур Ананьєв.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- У Держприкордонслужбі попередили про ймовірний наступ росіян
- РФ готується до мобілізації, - Служба зовнішньої розвідки України
- На Львівщині викрили схему ухилення від мобілізації через фіктивний вступ до коледжу
- Зеленський запропонував РФ перемир'я в повітрі за "заморозку" війни
Найчитаніше
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- На Одещині мама насмерть збила 1-річного сина
- На Львівщині біля лісу виявили жінку без свідомості, яка три дні вважалася зниклою
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2023 року вважався безвісти зниклим
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
Коментарі