Хмельницький суд оголосив вирок матері, яка до смерті побила 4-річну доньку
На Хмельниччині матір, яка до смерті побила 4-річну доньку, визнана винною і отримала до 10 років позбавлення волі. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Хмельницької області.
«За принципової позиції Хмельницької окружної прокуратури в суді доведено вину жінки у нанесені тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть 4-річної дівчинки (ч. 2 ст. 121 КК України)», — йдеться у повідомленні.
Як йдеться у матеріалах справи, вкоротила віку малолітній дитині її матір — 34-річна мешканка села Ходаківці, Хмельницького району.
Вона била маленьку в усі частини тіла, у тому числі голову.
«Травмовану дитину із численними саднами, переломом руки та закритою черепно-мозковою травмою у жовтні минулого року було госпіталізовано до реанімаційного відділення дитячої лікарні. Медики боролись за її життя майже місяць, однак усі зусилля виявились марними», — додали у прокуратурі.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
Коментарі