Хмельницький суд виніс вирок жінці, яка продала в сексуальне рабство 15-річну доньку (ФОТО)
У Хмельницькому до 6 років ув’язнення засуджено жінку, яка намагалась продати свою неповнолітню доньку в сексуальне рабство. Про це повідомили сьогодні у пресслужбі поліції Хмельницької області.
Подія сталася у червні 2019 року. Тоді працівники слідчого управління ГУНП в Хмельницькій області спільно з працівниками УСБУ під процесуальним керівництвом Хмельницької обласної прокуратури задокументували факт продажу матір’ю своєї доньки для подальшої сексуальної експлуатації.
«44-річна жінка, переслідуючи корисливі мотиви, за 20 000 гривень передала свою на той час 15-річну доньку для подальшої сексуальної експлуатації. Дівчинка-підліток мала надавати інтимні послуги в закладі розпусти в одному з курортних регіонів, але матір це жодним чином не бентежило», — повідомили у поліції.
Слід зазначити, що поліцейські раніше вже притягували жінку до адміністративної відповідальності за невиконання батьківських обов’язків щодо виховання дитини. Крім того, сама зловмисниця має широке коло тісних зв’язків із представниками кримінального світу.
Того дня жінку затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Суд обрав їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
14 грудня Хмельницький міськрайонний суд закінчив розгляд матеріалів кримінального провадження і визнав жінку винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 149 (торгівля людьми) Кримінального кодексу України та визначив їй покарання у вигляді 6 років ув’язнення.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Поліція затримала 17-річну дівчину, яка смертельно отруїла воїна ЗСУ
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- У Львові лось врізався у паркан дитсадка
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
Коментарі