Ховався у вбиральні потяга: закарпатські прикордонники виявили ще одного втікача від мобілізації (ФОТО)
Чоловік намагався сховатися від правоохоронців за дверима туалету
У вівторок, 14 червня, на Закарпатті прикордонники Чопського загону у потязі, що прямував до Словаччини, виявили чергового “ухилянта” від мобілізації. Чоловік заховався за дверима вбиральні та намагався у такий спосіб перетнути держрубіж.
Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.
“Під час огляду пасажирського потягу сполученням «Чоп–Чієрна над Тісоу» прикордонний наряд знайшов у вбиральні невідому особу. Чоловік намагався сховатися від правоохоронців за дверима туалету”, — розповідають у Держприкордонслужбі.
З’ясувалося, що правопорушник пробрався у вагон, доки потяг перебував у місці відстою залізничної станції. Він розраховував поза контролем виїхати за межі України з метою уникнення мобілізації.
На місце події викликали співробітників Нацполіції. На адресу Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 336 ККУ «Ухилення від призову за мобілізацією».
Також ухилянта притягнуто до адміністративної відповідальності за спробу незаконного перетину кордону.
Фото: Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон
Нагадаємо, що на Закарпатті 44-річний чоловік намагався виїхати з підробленим «студентським».
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Львові проведуть перевірку за фактом конфлікту за участі поліцейської
- У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
- росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
- Тимошенко підтвердила обшуки і заявила, що «хтось вирішив почати зачистку конкурентів» перед виборами
- За погрози чиновникам в інтернеті українці отримають покарання до 10 років ув’язнення — законопроєкт
Найчитаніше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
- Синоптики оголосили штормове попередження: сьогодні й завтра у Львові густий туман, налипання снігу й ожеледиця
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з листопада 2024 року вважався безвісти зниклим
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
Коментарі