Громада на Львівщині зустріла Героя "на щиті" Романа Рудого
Загинув під час штурмових дій у Запорізькій області
Сьогодні, 7 лютого 2025 року на площі Незалежності у місті Золочеві зустріли полеглого Героя Романа Богдановича Рудого, 1989 року народження, жителя села Велика Вільшаниця. Про це повідомила Золочівська міська рада.
Мужньо виконуючи свій військовий обов’язок, стрілець стрілецького батальйону військової частини А1556 Роман Рудий загинув 16 грудня 2024 року під час штурмових дій противника в районі населеного пункту Новоандріївка Запорізької області.
"Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким воїна Романа. Ми розділяємо з Вами цей нестерпний біль. Нехай його душа знайде вічний спокій…Вічна пам'ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну та кожного з нас", - йдеться у повідомленні.
varta1.com.ua: Новини
Підозрюваним у вбивстві Ганула є військовий, який перебував у СЗЧ, - Нацполіція
Під час обшуку в нього вилучили пістолет, а також гранати
Стефанішина назвала рік вступу України до ЄС
Серйозність намірів ЄС також можна оцінювати по зусиллях Угорщини з блокування їх реалізації
росія не оточувала тисячі українських військових на Курщині, - Forbes
Українські війська, що вижили, покинули Курськ, залишивши техніку, але врятувавши тисячі життів
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі