Громадянина України заарештовано за пошкодження інфраструктури водопостачання у польському місті

За пошкодження інфраструктури чоловіку загрожує до восьми років позбавлення волі

36-річного громадянина України було заарештовано після того, як він проник у глибоку криницю в Сопоті та пошкодив елементи інфраструктури водопостачання.

Про це повідомляє Rzeczpospolita.

Прокуратура польського міста Гданськ повідомила про арешт та затримання громадянина України за звинуваченням у проникненні в глибоку криницю в Сопоті та пошкоджені елементи інфраструктури водопостачання. 

За даними слідства, громадянин України проник у глибоку свердловину "Нове Сарне Вжгуже", розташовану в ландшафтному парку "Тримісто", і зруйнував елементи водопровідної мережі. 

Фігурант зняв засувку зі свердловини, що призвело до порушення роботи частини водопровідної мережі в Сопоті, - передає слідство. 

Крім того, за два дні до самої крадіжки, українець також викрав польське посвідчення особи, пишуть ЗМІ із посиланням на дані слідства. У червні, затриманий пошкодив п'ять електрощитків на присадибних ділянках.

Читайте також: На Буковині Mitsubishi Pajero збило 6-річного хлопчика

Тижнем раніше, близько 11-ї години ранку мешканець Сопота, вигулюючи свого собаку в лісі між Лисою Горою та Лісовою оперою, натрапив на високого чоловіка, одягненого в чорне, який розбирав паркан (сітку-рабицю вже зняли) та бетонні перегородки.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

БЛ
Батяр Львівський

Злодійчуків судити і вже засуджених негайно депортувати з Польщі з довічною забороною на в'їзд!

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  3. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
  4. Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
  5. Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський