Хто очолив топ-5 рейтингу довіри українців - опитування
Опитування проводили в усіх регіонах України за винятком тимчасово окупованих територій
За результатами опитування, Збройним силам України довіряють 95,8% громадян, високий рівень довіри отримали волонтерські організації (87,9%) та добровольчі загони (87,2%).
Про це свідчить рейтинг Центру Разумкова за результатами опитування в лютому-березні 2023 року, повідомляє «Укрінформ».
Найвищий рівень довіри українців отримали Збройні сили України. Від початку повномасштабної війни росії проти України довіра до армії невпинно зростає. Якщо в липні-серпні 2021 року ЗСУ довіряли 68% громадян, то зараз у ЗСУ вірять 95,8%.
Директор соціологічної служби Центру Разумкова Андрій Биченко повідомив і про високий рівень довіри до волонтерів (87,9%) та добровольців (87,2%).
Також довіру населення мають Нацгвардія (85,7%) та ДСНС (85,4%).
Президент Володимир Зеленський має довіру 82,9% опитаних.
«Позитивний баланс довіри й недовіри також має Міністерство оборони», - сказав Биченко.
Додамо, що опитування проводили в усіх регіонах України за винятком тимчасово окупованих територій Донецької, Запорізької, Луганської, Харківської, Херсонської областей, Криму та територій, на яких тривають бойові дії.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі