Хто запускає дрони-камікадзе по Україні: журналісти оприлюднили імена російських офіцерів (відео)

Українські журналісти-розслідувачі встановили імена російських військових, які запускають іранські дрони-камікадзе «Shahed» по мирним містам Україні

Фото ілюстратвине

Четверо російських кадрових військових безпосередньо причетні до атак на Україну. Їх імена дізналися журналісти-розслідувачі. Про це йдеться у спільному  матеріалі «Слідства.Інфо» та "Наші гроші.Львів"

Журнаілсти оприлюднили імена ворожих військових, які  проходять службу у 294-му центрі у Коломні. Розслідувачам вдалося дізнатися їхні імена:

  • Сергій Созінов;
  • Андрій Степовий (капітан ВПС РФ);
  • Гліб Півкін;
  • Євген Глухов (лейтенант ВПС РФ)

У серпні 2022 року ці військові вирушили до Ірану нібито на навчання «Соколине полювання», де команди з рф, Ірану, Білорусі, Вірменії змагалися у коригуванні артилерійського вогню, розвідці, стрільбі та фізичній підготовці.

Андрій Степовий (капітан ПКС РФ) - ліворуч

На думку журналістів саме там, за лаштунками події, ці військовослужбовці осягали основи управління ударними дронами.

Варто зазначити, що у «Соколиному полюванні 2022» взяла участь російська команда у складі 13 військових.

«Саме на базі 924-го центру попередні роки проводили заключний відбірковий етап »Соколіной охоти« у росії. Його переможці і представляли країну на міжнародній арені. Військовослужбовці коломненського центру теж брали участь у відбіркових етапах, але, як судд. Цього року відбори також проводили, але на відміну від минулих років Міноборони РФ так і не оголосило переможців», – повідомили журналісти.

У конкурсі перемогла російсько-іранська дружба. А після його завершення через два тижні рф вперше атакувала Україну дронами-камікадзе типу «Shahed» (або ж «Герань», як їх називають в росії).

Раніше повідомлялося, що у Повітряних силах відреагували на закиди, що збивають дешеві дрони дорогими ракетами

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також