Хтось колядує, а хтось грабує: неповнолітній вночі обікрав церкву на Львівщині
У Жидачівське відділення поліції вчора, 13 січня, надійшло повідомлення про нічну крадіжку з однієї з церков міста. Відділ комунікації поліції Львівської області повідомляє про те, що правоохоронці викрили зловмисника, причетного до пограбування церкви у Жидачеві. Як встановили працівники поліції, ним виявився 15-річний місцевий мешканець.
На місці події працювала слідчо-оперативна група. За висновками поліцейських, зловмисник проник у церкву, пошкодивши одне з вікон, та викрав гроші — пожертви парафіян.
За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (крадіжка) КК України. Санкція статті передбачає покарання — від трьох до шести років позбавлення волі.
Встановлено, що до скоєння крадіжки причетний 15-річний місцевий мешканець, котрий раніше вже притягувався до відповідальності за крадіжку. Речові докази правоохоронці у нього вилучили. Досудове розслідування триває.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
2
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
1
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі