Прийшли результати аналізів водія "Land Cruiser", який збив дітей у Харкові (ФОТО)
У біоматеріалі водія позашляховика, який збив на пішохідному переході у Харкові двох підлітків, знайшли наркотики. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.
Медичним висновком встановлено, що чоловік під час дорожньо-транспортної події перебував у стані наркотичного сп’яніння, — повідомили у прокуратурі
Нагадаємо, 11 листопада 2021 року, близько 15:20 год, чоловік, керуючи автівкою «Тойота Ленд Крузер», порушив правила безпеки дорожнього руху на перехресті проспекту Науки та вулиці Тобольської, у м. Харкові.
Водій проїхав на забороняючий для його руху червоний сигнал світлофора та здійснив наїзд на 13-річних хлопчика та дівчинку, які рухались по регульованому пішохідному переході на зелений для них сигнал світлофора.
Сьогодні 12 листопада 2021 року водію повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 286-1 КК України.
Досудове розслідування проводять слідчі слідчого управління ГУНП у Харківській області.
Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на термін від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на термін від п’яти до восьми років.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі