Хвиля мобілізації в росії: експерт вказав на велику проблему окупантів

росіяни намагаютсья сформувати резерви для нових атак

Фото: ілюстративне

росія незабаром розпочне нову хвилю мобілізації, щоб поповнити втрати на фронті і наростити резерви для наступу, однак перед окупантами постала велика проблема - забезпечити поповнення припасами і зброєю.

Про це розповів військовий експерт Олександр Мусієнко під час всеукраїнського телемарафону.

«Мобілізація, яка в них відбувалася з 21 вересня, мала два етапи для того, щоб наростити загальну кількість 300 тисяч. Частково ці мобілізовані вже в боях. Вони пройшли сяке-таке навчання чи імітацію, і вже на сході воюють. Вони гинуть, зазнають втрат, відповідно, потрібне постійне доукомплектування. Для того, щоб вирішити це питання, вони будуть продовжувати мобілізацію», - заявив Мусієнко.

Експерт також зазначив, що у ворога є плани створення ударної групи:

«Як мінімум, однієї основної і однієї-двох допоміжних для того, щоб проводити наступ на певних напрямках десь на початку весни - в березні-квітні, можливо раніше. Вони формують резерви. Зараз вони на стадії навчання, потім злагодження і комплектування цих ударних груп, а потім уже резервів до них».

Однак, за словами Мусієнка, хоча окупанти і можуть зібрати людей, «питання зі зброєю все активніше дає про себе знати - з артилерією, з важким озброєнням».

«Хтось думає, що вони підуть просто з ППШ чи з автоматами і будуть застосовувати тільки піхоту - це не можна виключати, але не думаю, що так буде. Тому вони теж шукають зараз ресурси. Ключове для них - знайти ресурси під створення цих груп. Тому що людей начебто зібрали, а де взяти зброю?» - пояснив він.

Нагадаємо, У НБУ розповіли, як атаки рф впливають на курс валют в Україні.

 

varta1.com.ua: Новини

Анастасія Сенів

Читайте також