Якою буде підтримка України та як надалі розвиватимуться відносини з Трампом: відповідь Зеленського
Він наголосив, що невдача України – це не просто проблема однієї країни, а також неуспіх Європи та Сполучених Штатів
Українсько-американське партнерство залишається стабільним. Про це заявив президент Зеленський сказав в інтерв’ю представникам іноземних ЗМІ під час візиту до Великої Британії.
Він наголосив, що Київ цінує допомогу партнерів і що підтримка України не залежить від окремих політичних моментів.
"Я вважаю, що партнерські відносини між Україною та Сполученими Штатами Америки є достатньо міцними. Так, з самого початку повномасштабного вторгнення, вони, напевно, були найсильнішими, адже до цього такого рівня підтримки від Сполучених Штатів, як після початку повномасштабного вторгнення, не було.
Я впевнений, що наша співпраця продовжиться, оскільки це більше, ніж просто відносини в певний момент часу. Невдача України – це не просто проблема однієї країни, а також неуспіх Європи та Сполучених Штатів", – зазначив він.
За словами Зеленського, якби світова спільнота ще десять років тому активно протистояла агресії рф та не дозволила Кремлю розширювати окупацію українських територій, це могло б стати "сильним превентивним сигналом, який запобіг би повномасштабному вторгненню".
Читайте також: Зеленський відповів, у якому разі готовий знову прибути з візитом до США
"Я вважаю, що ми всі зацікавлені в тому, щоб не дати путіну можливості перемогти", – наголосив Зеленський.
varta1.com.ua: Новини
Підозрюваним у вбивстві Ганула є військовий, який перебував у СЗЧ, - Нацполіція
Під час обшуку в нього вилучили пістолет, а також гранати
Стефанішина назвала рік вступу України до ЄС
Серйозність намірів ЄС також можна оцінювати по зусиллях Угорщини з блокування їх реалізації
росія не оточувала тисячі українських військових на Курщині, - Forbes
Українські війська, що вижили, покинули Курськ, залишивши техніку, але врятувавши тисячі життів
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі