Якою буде погода у Львові та області завтра, 4 лютого
Прогноз погоди на Львівщині на середу, 4 лютого від Львівського регіонального центру з гідрометеорології
Львівський регіональний центр з гідрометеорології опублікував прогноз погоди на завтра, 4 лютого.
На Львівщині погоду визначатиме проходження теплих атмосферних фронтів з південного заходу.
По Львівській області ,буде хмарно. Часом сніг з переходом в мокрий сніг та дощ. Вранці та вдень ожеледь, місцями сильна. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний, 7 – 12 м/с. Температура вночі 6 – 11° морозу, подекуди 14° морозу; вдень 0 – 5° морозу.
По місту Львову температура вночі 7 – 9° морозу, вдень 0 – 2° морозу.
Наступної доби, у зв’язку з поступовою відлигою та опадами, на гірських притоках Дністра спостерігатиметься незначне підвищення рівнів води та очікується деяке послаблення льодових явищ. На решті річок області переважатиме спад рівнів води та зберігатимуться льодові явища.
По території Львівської області 4 лютого вранці та вдень ожеледь (діаметр 6-19 мм), місцями сильна ожеледь (діаметр 20-39 мм). На дорогах ожеледиця. По місту Львову 4 лютого вранці та вдень ожеледь (діаметр 6-19 мм). На дорогах ожеледиця. Оголошено І рівень небезпечності, жовтий.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі