Ярослава Магучіх втретє виграла чемпіонат Європи зі стрибків у висоту
Для перемоги українці вистачило позначки 1,97 м, а Ірина Геращенко увійшла до топ-5 змагань
Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх здобула золоту нагороду на чемпіонаті Європи-2026, що проходив в англійському Бірмінгемі. Про це повідомила Федерація легкої атлетики України.
Фінал змагань відбувся у суботу, 15 серпня. Україну на цій стадії представляли дві легкоатлетки — Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко.
Усі 15 фіналісток упевнено взяли стартову планку 1,83 м. Наступну висоту 1,88 м Геращенко подолала з другої спроби. Головною сенсацією турніру став виліт сербки Ангеліни Топіч, яка провалила всі три спроби на цій позначці та вперше у кар'єрі залишилася без медалі Євро.
Магучіх розпочала виступи з висоти 1,92 м, яку взяла з першого ж стрибка. Геращенко підкорила цю планку з третьої спроби, однак наступна висота — 1,95 м — їй не підкорилася, тож Ірина завершила виступ у топ-5 найкращих стрибунок Європи.
Магучіх з двох спроб здолала 1,95 м та вийшла до вирішального раунду разом із полькою Марією Жодзік і чорногоркою Марією Вуковіч. Долю «золота» вирішила планка 1,97 м — Ярослава взяла її з першої спроби, тоді як суперниці припустилися помилок.
Уже в статусі триразової чемпіонки Європи українка спробувала підкорити планку 2,01 м, проте цього разу висота їй не підкорилася.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Володимир Зеленський підписав указ про захист національних святинь України
Законопроєкт про особливий статус культурних та духовних пам’яток уряд має підготувати до Дня Незалежності
У Румунії біля кордону з Україною впав безпілотник
Дрон впав у лісистій місцевості і, за попередньою інформацією, не спричинив жодних людських жертв чи матеріальних збитків.
У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
У Познані дві жінки у напідпитку ображали громадян України
Коментарі