Є загроза, що з території білорусі вдарять «Іскандерами»
Не виключається проведення провокаційних дій вздовж держкордону України

У прикордонних з Україною районах Брянської області посилено адміністративно-поліцейський і контррозвідувальний режими. Визначені підрозділи ЗС білорусі посилюють ділянку білоруського українського кордону в Гомельській і Брестській областях.
Як повідомив речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник, у подальшому не виключається проведення демонстраційних та провокаційних дій вздовж державного кордону України.
Також з території республіки білорусь зберігається загроза продовження ударів ОТРК “Искандер” по об’єктах на території нашої держави та вогневого ураження інфраструктури у прикордонних районах.
varta1.com.ua: Новини

У мобільному застосунку "Резерв+" стався збій: подробиці
Спостерігається нестабільний доступ до системи "Трембіта", яка є захищеною від несанкціонованого доступу та зломі

П'яний житель Волині зухвало викрав автомобіль і скоїв жахливу ДТП (ФОТО)
Правопорушника із тілесними ушкодженнями доставили у реанімаційне відділення лікарні

У Києві другий день поспіль фіксують погіршення якості повітря: причина
Рівень забрудненості повітря на правому березі середній, на лівому – дуже високий
Найкоментованіше
- На Тернопільщині знайшли мертвим 30-річного чоловіка, якого, як повідомили в поліцію його рідні, забрали з вулиці працівники ТЦК
- Українських дівчат треба зі школи готувати до захисту Батьківщини – радниця з гендерних питань ЗСУ
- У Львові сталася масштабна ДТП (ФОТО)
- Військові припускають, що командування може достроково завершити Курську операцію
- Зеленський уточнив, в який момент запрацює тиша
Найчитаніше
- У львівській лікарні у реанімації перебуває 17-річний юнак з важким захворюванням
- Пошуки трирічного хлопчика, якого всю ніч шукали сотні людей, увінчалися успіхом: дитину знайшли біля річки (ФОТО)
- Сьогодні перестало битися серце військовослужбовця Василя Мацька з Львівщини
- На війні загинув Герой зі Львівщини Василь Маркевич
- У водоймах біля Львова працюють водолази з метою пошуку безвісти зниклої жінки (ФОТО)
Коментарі