Є загроза застосування росією ракетного озброєння та авіаударів з території білорусі — МОУ

До 6 батальйонів білоруської армії посилюються на кордоні з Україною

Фото: ГУР МОУ

До 6 батальйонів збройних сил Білорусі посилюються на білорусько-українському кордоні та намагаються вести повітряну розвідку у прикордонних з Україною і Польщею районах, повідомив спікер Міністерства оборони Олександр Мотузяник, пише «УНІАН».

«Визначені підрозділи збройних сил республіки білорусь до 6 батальйонів посилюють ділянку білорусько-українського кордону у Брестській і Гомельській областях, намагаються вести повітряну розвідку у прикордонних з Україною і Польщею районах», — сказав Мотузяник.

Також, за його словами, продовжує зберігатися загроза застосування Росією ракетного озброєння та авіаційних ударів з території білорусі.

Як повідомив в ефірі національного телемарафону представник ГУР МО України Вадим Скібіцький, російські окупанти не полишають спроб втягнути білорусь у війну з Україною.

За інформацією воєнної розвідки у білорусів залишається все менше простору для маневрів та пошуку відмовок через небажання воювати проти України.

На початку повномасштабного вторгнення росії в Україну білоруси надавали російським окупантам аеродроми, інфраструктуру та території. Тепер білоруси віддають окупантам свої боєприпаси та зброю, які використовуються проти ЗС України та мирних українців. Територія білорусі стала плацдармом російських окупантів для нападу на Україну. Втім, для росіян такої лояльності мало: вони вимагають від білорусів активної участі у бойових діях.

Також представник ГУР МО України додав, що за оцінками аналітиків, росія може здійснити на території РБ декілька диверсій для залучення держави у війну. Ворог вже має досвід подібних операцій та може атакувати білорусів, звинувативши у нападі ЗС України.

Як повідомлялося, Львівщину піднімали по тривозі через запуск ракет із білорусі.

Читайте також