Європейський інвестиційний банк візьме участь у відбудові зруйнованого Маріуполя
Внаслідок російської агресії, у місті зруйновано 2600 багатоповерхівок
Європейський інвестиційний банк готовий взяти участь у відбудові Маріуполя.
Про це на Конференції з питань відновлення України у Лугано (Швейцарія) заявив заступник виконавчого директора Європейського інвестиційного банку Маркус Берндт.
Про це інформує у «Telegram» Маріупольська міська рада.
"Ми допомагали у побудові дитячих садочків, лікарень та іншої інфраструктури, яку було зруйновано. Ми націлені зробити це наново у ще кращому вигляді, ніж було до цього, — заявив представник ЄІБ.
Він висловив впевненість, що рішучість політичних еліт дозволить знайти фінансові ресурси. При цьому інвестиції ЄІБ, ЄБРР, Світового банку стануть каталізатором для приватних осіб та бізнесу.
За його словами, це інвестиції у майбутнє Європи та вільного світу.
Мер міста Вадим Бойченко під час онлайн-виступу на Конференції наголосив, що в результаті російського терору у Маріуполі так чи інакше пошкоджені майже 2600 багатоповерхівок, повністю зруйнована вся комунальна інфраструктура.
Проте, за його словами, вже розробляється великий план відродження міста. Це буде «план Маршалла» для Маріуполя.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- На Закарпатті керівник відділення Укрпошти ухилявся від мобілізації, посилаючись на свою належність до Свідків Єгови
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- У селі на Львівщині вилучили ракету Х-47М2 «Кинжал»
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі