Ігнат повідомив, скільки шахедів влучили по Хмельниччині
4 дрони
У ніч на 13 травня російські загарбники атакували територію України дронами-камікадзе «Шахед». Про це в ефірі телемарафону повідомив речник Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Юрій Ігнат.
Усього росіяни запустили 21 дрон-камікадзе, з яких ППО знищила 17.
Ігнат уточнив, що всі 4 дрони-камікадзе влучили на Хмельниччині. Він пояснив, що робота ППО може відрізнятися у різних регіонах.
«Колись робота ППО є успішною навіть на 100%. Але ми не можемо говорити про всю територію України, що вона захищена», – додав Ігнат.
Читайте також: стало відомо, скільки людей постраждали через удар по Хмельницькому
У Повітряних Силах заявили, що робота ППО у ніч на 13 травня була ефективною. Збиття 17 «Шахедів» із 21 Ігнат вважає гарним результатом, враховуючи «нинішні можливості».
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
Найчитаніше
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- Мама підозрюваної у теракті у Львові розповіла про свою доньку
- Генпрокурор відреагував на смертельну ДТП за участі прокурора на Львівщині
- На Львівщині прокурор насмерть збив пішохода
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
Коментарі