Ігнат уточнив, чи росія прив'язує удари до «сакральних» дат

Вирахувати якусь конкретну дату неможливо

Під час планування повітряних атак по Україні Росія не стільки орієнтується на дати, скільки намагається вдарити несподівано. Про це сказав речник Командування Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат в ефірі телемарафону.

Він уточнив, що українська розвідка, відповідні служби можуть мати якусь інформацію щодо підготовки до удару по Україні. При цьому зазначив, що вирахувати якусь конкретну дату неможливо. Однак, всі прогнози є неточними, бо плани ворога невідомі.

Росія може планувати удари, як це вони завжди роблять, наприклад, по Києву чи Одеській області, призначивши конкретний день, однак потім «його можуть відтермінувати, щось ще додумати».

«Все буде відбуватися відповідно до тих завдань, які ворог перед собою ставить, і до обстановки, яка складається, враховуючи різні фактори. Особливо розвіддані, які ворог має, погодні умови. Тут вже рішення приймається безпосередньо напередодні. Тому вираховувати якісь дати не потрібно», - додав речник командування Повітряних сил.

Але потрібно постійно бути насторожі, бо ворожа повітряна атака може статися у будь-який день.

Читайте також: ракетні удари по Україні: росіяни дещо змінили підхід до атаки

«Прогнози робити звичайно можна. На підготовку до масованого обстрілу, зрозуміло, потрібен певний час, але давайте не будемо ставити якісь чіткі терміни, прив'язуватися до дат. Як бачимо, противник не завжди прив'язується до своїх сакральних дат, до наших дат, а б'є так, щоб було несподівано для нас», - сказав Ігнат.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також