Іноземець на Львівщині організував схему нелегального «трафіку» чоловіків за кордон (ФОТО)
Його затримали СБУ та поліція
На Львівщині під час комплексних заходів було викрито чергового організатора нелегальних «трафіків». Про це 17 листопада повідомили у прес-службі обласного СБУ.
Свої послуги він оцінив у $ 6000 США за особу.
За даними слідства, 43-річний громадянин однієї з країн Південного Кавказу, який тривалий час проживаючи в Україні, налагодив схему виготовлення «документів» про непридатність до військової служби та гарантував безперешкодний перетин держкордону в умовах воєнного стану.
«Через посередників іноземець намагався знайти охочих до ухилення від мобілізації.Тим, хто виявляв бажання уникнути призову, фігурант за гроші обіцяв зробити фіктивні пенсійні посвідчення по інвалідності. Завдяки таким «документам» ухилянти мали змогу виїхати за межі України», - йдеться у повідомленні.
Правоохоронці затримали чоловіка «на гарячому», під час одержання другої частини неправомірної вигоди – 4 тисячі у.о.
На підставі зібраних доказів йому повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України, вчинене організованою групою) та обрано запобіжний захід - тримання під вартою з правом внесення застави.
Фігуранту провадження загрожує до 9 років ув’язнення.
Зараз триває слідство.
Читайте також: ухилянти намагались втекти за кордон через фіктивний шлюб із жінкою з інвалідністю
Встановлюються й інші особи, які причетні до вказаної протиправної схеми.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі