Іноземець-нелегал жорстоко зґвалтував дівчину
Дівчина познайомилася з нападником в одному з нічних клубів.
Студентки у нічному клубі познайомилися з 26-річним громадянином Республіки Камерун та вирішили продовжити знайомство у квартирі чоловіка, де молодик вчинив відносно однієї з дівчат дії сексуального характеру. Про це повідомили у пресслужбі поліції Київської області.
Днями, 28 січня, близько 07:00 години ранку, до поліції про факт зґвалтування повідомив черговий лікар Київської клінічної лікарні, куди було доправлено дівчину.
«Майже 3 години вихідець із Камеруна знущався над 21-річною дівчиною. Нині ж чоловік затриманий. За зґвалтування йому загрожує до 5 років позбавлення волі», — розповів очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов.
Правоохоронці, проведеними оперативно-розшуковими заходами, встановили та затримали чоловіка відповідно до ст. 208 КПК України.
За цим фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 152 (зґвалтування) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на термін від трьох до п’яти років.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі