«Інтенсивні бойові дії зростуть найближчими днями» — Подоляк про битву за Донбас
Подоляк також зазначив, що на бойові дії впливають і погодні умови
Російські війська після того, як їх витіснили українські бійці, вирішили спробувати отримати принаймні якусь перемогу на Донбасі. Те, як на Донбасі розвиватимуться події, стане зрозуміло вже через тиждень-півтора.
Про це повідомив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі національного телемарафону.
Він висловив думку, що у вирішальній битві за Донеччину й Луганщину, яка вже розпочалася, домінуватимуть Збройні сили України, здобуваючи тактичні й стратегічні перемоги.
«Я в це щиро вірю і навіть не маю сумніву. Мене просто завжди дуже сильно турбує питання ціни, яку хлопці повинні будуть заплатити для того, щоб довести ворогу, що він окупант і має йти звідси геть», — зізнався Подоляк.
За його словами, на східних рубежах уже видно, що почалася ескалація, і вона посилюватиметься. Подоляк також зазначив, що на бойові дії впливають і погодні умови. Водночас, він висловив думку, що інтенсивність зростатиме найближчими днями.
«Напевно, тиждень чи півтора і нам буде цілком зрозуміло, як розвиваються події», — сказав він.
Подоляк додав, що українські захисники не мають іншого шляху, окрім як здобувати тактичні перемоги на Донбасі.
«Це важливо, щоб українці залишилися вільними та не жили в таборі», — підсумував Подоляк.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Зеленський повідомив, що готовий просто зараз почати прямі перемовини з Путіним
- В Україні запустили нову дорогу до кордону з Польщею стратегічного значення
Найчитаніше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
- На Львівщині у ДТП автомобіль опинився у кюветі
- Оцифрування трудових книжок просять відтермінувати до завершення воєнного стану
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Ігор Жук
Коментарі