Інженер-конструктор оборонного підприємства України передавав конструкторські розробки ворогу
Його затримали
Правоохоронці затримали інженера-конструктора оборонного підприємства, який передавав конструкторські розробки ворогу. Про це інформує прес-служба Офісу Генерального прокурора.
Чоловіку повідомлено про підозру у держзраді.
«За процесуального керівництва Миколаївської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону провідному інженеру-конструктору конструкторського відділення оборонного підприємства на Миколаївщині повідомлено про підозру у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України)», - йдеться у повідомленні
За даними слідства, з серпня 2022 року підозрюваний сприяв у проведенні підривної діяльності проти України.
«Добровільно вступивши у злочинну змову із представником рф, він збирав, систематизував та передавав йому через Telegram відомості щодо окремих конструкторських розробок оборонного підприємства.
Правоохоронці затримали інженера-конструктора в порядку ст. 615 КПК України», - йдеться у повідомленні.
Наразі йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без альтернативи у виді застави.
Читайте також: у Львові затримали колаборанта, який прибув для подальшого виїзду до Євросоюзу
Досудове розслідування здійснюють слідчі Управління СБУ в Миколаївській області, оперативний супровід ‒ ГВКР УСБУ в Миколаївській області.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- У Держприкордонслужбі попередили про ймовірний наступ росіян
- РФ готується до мобілізації, - Служба зовнішньої розвідки України
- На Львівщині викрили схему ухилення від мобілізації через фіктивний вступ до коледжу
- Зеленський запропонував РФ перемир'я в повітрі за "заморозку" війни
Найчитаніше
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- На Одещині мама насмерть збила 1-річного сина
- На Львівщині біля лісу виявили жінку без свідомості, яка три дні вважалася зниклою
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2023 року вважався безвісти зниклим
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
Коментарі