Ірина Білик визнала Росію країною агресором. Концерт відбудеться (ФОТО)
Співачка Ірина Білик, концерт якої був заплановиний сьогодні у Львові таки виконала умову активістів і визнала Росію військовим агресором.
Про це розповів з місця події кореспонденту Варта 1 Ігор Зінкевич.
"Щойно протестувальники повідомили, що Ірина Білик назвала Російську Федерацію країною агресором. О 19:50 Ірина Білик вийшла до мітингувальників та публічно повідомила, що вважає Росію військовим агресором, після чого мітингувальники розійшлися.
На даний момент відвідувачі вільно проходять у приміщення театру. О 20:00 орієнтовно розпочався концерт.
Нагадаємо, що о 18:45 розпочався збір учасників, якими о 19:00 год. було заблоковано вхід до вищезазначеного Оперного театру.
На землі, перед входом до театру мітингуючими було розміщено чотири фотокартки розміру А5, на яких зображено зруйновані будівлі, з підписами «Широкино», «Іловайськ», «Дебальцево», «ДАП» та розлито рідину червоного кольору.
Всього у мітингу прийли участь 70 осібзі сторони протестуючих та близько 300 осіб, які бажали потрапити до театру.
З вказаного приводу на лінію 102 ГУНП надійшло 2 телефонні дзвінки.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
1
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
Коментарі