Юсов повідомив, скільки тіл українських військових вдалося повернути додому
Робота з повернення загиблих триває постійно, і цей процес є одним із пріоритетних напрямків діяльності штабу
З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну вдалося повернути тіла 7017 українських військових, які загинули в боях за країну. Про це на пресконференції у Києві заявив заступник голови Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Андрій Юсов, пише Інтерфакс-Україна.
“Станом на 14 лютого повернуто тіла 7 тисяч 17 українських захисників”, – сказва Юсов.
Робота з повернення загиблих триває постійно, і цей процес є одним із пріоритетних напрямків діяльності штабу.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Коментарі