Івано-Франківськ зазнав наймасштабнішого удару, - мер
Росіяни били по місту як ракетами різного типу, так і "Шахедами"
Внаслідок масованої комбінованої атаки окупантів по Івано-Франківській громаді було пошкоджено об’єкти цивільної інфраструктури, є постраждалі. Про це повідомив мер міста Руслан Марцінків.
Росіяни били по місту як ракетами різного типу, так і "Шахедами".
"Ударів було дуже багато. Це – наймасштабніша атака з часу повномасштабного вторгнення", – сказав Марцінків.
Внаслідок атаки зазнали пошкоджень об’єкти цивільної інфраструктури, в щонайменше трьох селах Івано-Франківської громади є постраждалі.
"Дуже хочу подякувати надзвичайники, медикам, всім, хто зараз надає допомогу." - написав Марцінків.
Наслідки в одному з сіл громади:
varta1.com.ua: Новини
Путін, ймовірно, хоче закінчити війну вже цього року: аналітик назвав ключові ознаки
Росіянам вдається потроху просуватися на фронті, але ті темпи, які демонструє російська армія, він вважає занадто "млявими"
У понеділок Львів попрощається з Героями Віктором Гуменюком, Дмитром Богатирьовим та Андрієм Стрийським
Поховають полеглих захисників на Личаківському кладовищі, на полі Почесних поховань новітніх Героїв
Україна має достатній обмінний фонд для продовження обмінів військовополоненими, —Координаційний штаб
Штаб активно збирає інформацію та знаходить відомості про українців, які перебувають у полоні, включаючи цивільних.
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі
То все дурниця. Головне побільше мовних інспекторів та треба президента галичанина!