Кабінет міністрів України створив комісію для розслідування причин пожежі в Одесі

picturepicture_157548009157812059279470_96921
picturepicture_157548009157812059279470_96921

Кабмін України створив комісію з розслідування причин пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Ця комісія має доповісти про результати своєї роботи до 20 грудня. Про це, 6 грудня, повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, на свої сторінці у «Facebook».

«Всі винні будуть покарані за всією суворістю закону, незалежно від їх посад чи статусів! Ситуація, коли масштабні пожежі в університетах, гуртожитках та готелях, стає системним явищем — неприйнятна!» – написав він.

Гончарук зазначив, що доручив Державній службі України з надзвичайних ситуацій провести позачергові перевірки стану протипожежної безпеки в об’єктах підвищеного ризику, де постійно перебуває велика кількість людей.

«Співчуваю родинам загиблих та всім постраждалим в цій жахливій трагедії. Пожежі в Одесі стали не надзвичайними ситуаціями, а систематичними випадками, які забирають життя людей. Ми маємо встановити причину, чому так склалось», — заявив голова уряду. 

Також додамо, що станом на 6 грудня, поліція встановила місцезнаходження Анастасії Василян 2001 року народження, родичі якої заявили про її зникнення після пожежі на Троїцькій. Про це повідомила «Думська» з посиланням на пресслужбу ГУНП в Одеській області.

З дівчиною все добре. Її тимчасова відсутність не пов’язане з пожежею в коледжі.

Поліцейські встановили, що Анастасія, дійсно, колишня студентка Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.

Однак, зараз вона в ньому не вчиться, і під час пожежі перебувала в зовсім іншому місці. На зв’язок з рідними не виходила через поломку телефону.