Кабмін додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони

Новини

Кошти підуть на підготовку Нацгвардії, озброєння Міноборони та розвідку

Кабінет міністрів ухвалив рішення про додаткове спрямування 220 млн грн на потреби Сил оборони України. Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.

Голова уряду пояснила, що це кошти, які залишилися невикористаними у видатках бюджету на фінансування Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Куди підуть гроші:

  • 100 млн грн буде використано на підготовку кадрів Національної гвардії
  • 70 млн грн – Міністерству оборони на розвиток, закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння
  • ⁠50 млн грн – на діяльність Головного управління розвідки.

"Фінансування оборони є безумовним пріоритетом. Тому кошти, зекономлені за іншими бюджетними програмами, у встановленому порядку спрямовуємо на зміцнення безпеки та обороноздатності України", - наголосила Свириденко.


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
  2. Біля Львова рятувальники дістали з канави собаку
  3. Зеленський висловився про участь Білорусі у війні
  4. На Львівщині внаслідок наїзду потяга загинув юнак, який лежав на колії
  5. Навроцького не запросили на конференцію щодо України в Гданську, де будуть Туск і Зеленський

Найчитаніше

  1. Поліція Львівщини встановлює особу померлого чоловіка з татуюванням
  2. Білоруська опозиція назвала вісім основних ознак того, що Лукашенко готується до прямого вступу у війну
  3. У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
  4. Якою буде погода у Львові та області завтра, 22 червня
  5. Якою буде погода у Львові та області завтра, 23 червня