Кабмін дозволив використання канабісу для певних цілей

Внесено зміни до переліку наркотичних речовин

Кабінет міністрів вніс зміни до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів

Уряд вирішив виключити канабіс, смолу канабісу, екстракти та настоянки канабісу зі списку особливо небезпечних наркотичних засобів.

Про це повідомив постійний представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

За словами Мельничука, урядом було внесено зміни до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого постановою КМУ від 06.05.2000 №770.

З переліку небезпечних психотропних речовин буде виключено тетрагідроканабінол. Натомість речовини буде внесено у відповідні списки наркотичних засобів, у тому числі рослин і психотропних речовин, обіг яких обмежено. Їх обіг допускається для використання в навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, у виробництві наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування в медичній практиці.

Читайте також: США можуть негайно змінити ситуацію на Харківщині, знявши єдину заборону, - WSJ

За цією постановою, з'являється дозвіл на культивування рослин роду коноплі для промислових цілей, за умови, що використання насіння, зібраного із сортів рослин, у висушеній соломі яких гранично допустимий вміст концентрації тетрагідроканабінолу не перевищує 0,2%.

varta1.com.ua: Новини

Юлія Зуб