Кабмін дозволив освітні та професійні заходи з певними карантинними обмеженнями

treny-ng1 (2)
treny-ng1 (2)

Уряд дав добро на проведення культурних, освітніх та професійних публічних заходів з дотриманням обов’язкових карантинних обмежень. Про це йдеться у постанові Кабміну № 83 від 5 лютого 2021 року, опублікованій на Урядовому порталі.


Працювати можна лише з наповненістю залів до 50 % або з розрахунку щонайменше 5 м2 на людину.


Згідно з текстом документу, дозволено проведення публічних наукових, освітніх та професійних тематичних заходів з наповненістю залів до 50% або з розрахунку щонайменше 5 м2 на людину.


«Приймання відвідувачів суб’єктами діяльності у сфері культури та з проведення публічних наукових, освітніх та професійних тематичних заходів з наповненістю залів понад 50 відсотків місць (розміщення здійснюється з вільним місцем поруч, спереду та позаду) у кожному окремому залі або у разі, коли організатори таких заходів не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів з розрахунку одна особа на 5 кв. метрів споруди чи приміщення», — повідомляється у постанові Кабміну.


Нагадаємо, що до цього було дозволено працювати лише кінотеатрам з обмеженням до 50 % кількості місць і проводити масові заходи до 20 осіб. Також було дозволено приймати відвідувачів у музеях і на виставках (щонайменше 10 м2 на людину) і в культових спорудах для молитовних заході (щонайменше 5 м2 на людину).