Кабмін підвищив стипендії курсантам військових навчальних закладів
Це — реалізація ініціативи, яку Президент України озвучив під час зустрічі з курсантами
Уряд затвердив постанову Міністерства оборони щодо збільшення грошового забезпечення курсантів вищих військових навчальних закладів, військових підрозділів університетів та закладів фахової передвищої військової освіти. Про це інформує Міністерство оборони України.
Постанова набирає чинності з дня її опублікування та застосовується з 1 березня 2025 року.
"Це — реалізація ініціативи, яку Президент України озвучив під час зустрічі з курсантами. Наші майбутні командири мають отримувати не лише якісну підготовку, а й відчувати впевненість у своєму майбутньому", - зазначив міністр оборони України Рустем Умєров.
Нові розміри грошового забезпечення передбачають:
- базову стипендію для курсантів у розмірі близько 8 000 гривень;
- до 20 100 гривень — для відмінників випускного курсу та тих, хто проходить стажування, що відповідає рівню заробітної плати військовослужбовців, які служать на контрактній основі.
"Це ще один крок до зміцнення престижу військової освіти та формування сильної кадрової основи для майбутньої української армії. Вмотивований та підготовлений офіцерський склад — ключ до нашої перемоги", - додав очільник Міноборони.
varta1.com.ua: Новини
У ДСНС спростували інформацію про отруєння рятувальників від шахеду
Нібито 15 квітня 2025 року двоє співробітників ДСНС у тяжкому стані з хімічним отруєнням були госпіталізовані
У Великодню суботу росія та Україна проведуть обмін полоненими
Під час обміну буде обміняно близько 500 російських і українських полонених і 46 поранених військових
У суботу на Львівщині поховають Героя Юрія Зінька
Молодший сержант Зінько Юрій Володимирович загинув 10 квітня 2025 року
Найкоментованіше
- На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
- У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
- Папа Римський заявив, що план візиту до України готовий, але його складно реалізувати
- Уряд готує нові контракти для воїнів ЗСУ
- Святковий ажіотаж: У ДПСУ повідомили, де найменші черги на кордоні з Польщею
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад півтора року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
- У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
- На трасі «Київ-Чоп» у припаркований «Mercedes», де було подружжя львів’ян з дитиною, в’їхав закарпатець на «Volvo»
- Зупинилося серце воїна з Львівщини Миколи Безика, який захищав Україну з перших днів великої війни
Коментарі
Оружие в народ! Каждому совершеннолетнему — государственный ваучер на покупку дробовика, винтовки или пистолета! Частная собственность — священна!
Цікаво. Базова зарплата військового 20 000 гривень, а поліцейського 30 000 гр. І це в країні де йде війна?????!!!!