Кабмін розширив перелік платних номерів на авто та встановив ціни

Відтепер за номерний знак з чотирьох однакових цифр та за послідовність у межах від 0001 до 0009 тепер потрібно буде заплатити — 30 тисяч гривень. Кабмін розширив перелік платних номерних знаків, які мають підвищену пропозицію, та встановив ціни. Відповідне рішення прийняли на засіданні уряду в середу, повідомляє «Інтерфакс-Україна».
Зазначається, що наразі можливість офіційно купити номерний знак з бажаною комбінацією цифр обмежена.
Передбачена покупка лише 18 комбінацій з чотирьох однакових цифр поспіль (1111, 2222, 3333, 4444, 5555, 6666, 7777, 8888, 9999) і в межах від 0001 до 0009. Інші номери видаються за звичайною ціною у простій послідовності, що призводить до корупційної складової процесу.
У зв’язку з цим Кабмін розширив перелік платних номерних знаків на автомобіль, які мають підвищену пропозицію, та встановив ціни на них.
Так, за номерний знак з чотирьох однакових цифр тепер потрібно буде заплатити 30 тисяч гривень, за послідовність у межах від 0001 до 0009 — також 30 тисяч гривень.
За знак з чотирьох цифр, три з яких поспіль однакові — 10 тисяч, з чотирьох цифр з двома парами однакових — 10 тисяч, послідовних — 0123 або 1234 — 8 тисяч.
За знак з чотирьох цифр, три з яких однакові, але не підряд — 4 тисячі, за знак з чотирьох цифр, де перша і третя, а також друга і четверта, або перша і четверта, і друга, і третя однакові — також 4 тисячі.
Водночас, видача або заміна всіх вказаних номерів з переліку для легкових автомобілів, які належать органам державної влади, буде коштувати всього 300 грн.
varta1.com.ua: Новини

Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта

Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців

Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Польщі за скоєння зухвалого злочину оголосили в розшук 26-річного українця (ФОТО)
- Львів’янка здобула «бронзу» на конкурсі Miss Eco International (ВІДЕО)
- Дивом усі вижили: на Закарпатті потяг протаранив та протягнув авто близько 11 метрів (ФОТО/ВІДЕО)
- На Великдень у Львівській області застілля завершилося бійкою та різаниною, - пабліки (ВІДЕО)
- На Дніпропетровщині чоловік у військовій формі відкрив стрілянину з автомата біля дитини (ВІДЕО)
Найчитаніше
- На Великдень у Львівській області застілля завершилося бійкою та різаниною, - пабліки (ВІДЕО)
- Зустрілися несподівано в автобусі: з російського полону повернулися рідні брати
- З російського полону повернулися восьмеро жителів однієї громади Львівщини
- З російського полону повернувся молодий воїн зі Львівщини
- На відпочинковій базі під Львовом відвідувач вистрілив у чоловіка і жінку: стрілку загрожує довічне (ФОТО)
Коментарі