Кабмін спростив процедуру проходження ВЛК для військових
Поранені захисники, що перебувають на лікуванні за кордоном, зможуть проходити ВЛК без повернення в Україну
Кабінет міністрів спростив процедуру проходження військово-лікарської комісії (ВЛК) для військових, які лікуються за кордоном.
Як повідомив в Телеграм-каналі народний депутат Олексій Гончаренко, Кабмін запустив експериментальний проєкт, згідно якого поранені захисники та представники сил безпеки, що перебувають на тривалому лікуванні в іноземних клініках, зможуть проходити військово-лікарську комісію дистанційно, без повернення в Україну.
Читайте також: В Україні спростили правила перетину кордону для водіїв
Зазначається, що проєкт діятиме 1 рік, його координатором буде Міністерство оборони, а учасниками - військові та силовики, які постраждали від війни з РФ і лікуються за кордоном за державною програмою.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Штрафи за паркування відтепер відображаються в застосунку "Дія"
Раніше в цифрових сервісах відображалися лише штрафи за порушення ПДР
В українок з’явилася нова фобія: дізнатися на кордоні, що перебуває в розшуку ТЦК і невиїзна
Киянка опинилася в розшуку ТЦК, хоча не ставала на облік
Потяги можуть зупиняти заздалегідь, а пасажирів – евакуйовувати: "Укрзалізниця" змінює правила для пасажирів
"Укрзалізниця" змінює правила через атаки окупантів по пасажирських поїздах
Найкоментованіше
- У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
- Навроцького не запросили на конференцію щодо України в Гданську, де будуть Туск і Зеленський
- У Польщі українцям почали частіше відмовляти в статусі UKR
- Стали відомі подробиці ДТП з автобусом на Хмельниччині, який перевозив туристів до Болгарії (ФОТО)
- Прем'єр-міністр Польщі задоволений тим, що Зеленського не буде у Гданську на конференції
Найчитаніше
- На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
- Увага! У Львові розшукується безвісти зниклі мама та син
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- У Тернополі у міському ставі потонула 15-річна дівчина
Коментарі