Кабмін затвердив дату початку та кінця нового навчального року: подробиці
Питанням безпеки навчального процесу мають опікатися місцеві органи влади
У п’ятницю, 28 липня, Кабмін затвердив постанову про початок навчального року. Він триватиме з 1 вересня 2023 до 28 червня 2024. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
«Обласним військовим адміністраціям за участю засновників закладів освіти забезпечити організацію початку навчального року залежно від безпекової ситуації в кожній окремій адміністративно-територіальній одиниці. Хочу наголосити! Найголовніше - це питання безпеки дітей та освітнього процесу», - зазначив голова уряду.
Він зазначив, що питанням безпеки навчального процесу мають опікатися місцеві органи влади, і вони мають для цього відповідний фінансовий ресурс.
«Побудова комфортних і якісних укриттів - це питання номер один, яке ми ставили перед громадами. Кошти для цього були виділені. Це 1,5 млрд гривень. Місцева влада і громади відіграю́ть у цих рішеннях головну роль. Ще раз хочу наголосити: головне - це безпека дітей», - сказав Шмигаль.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Статус УБД хочуть надавати цивільним, які конфіденційно співпрацювали з розвідкою та СБУ
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Чмут прогнозує найважчу зиму в Україні
- На Прикарпатті чоловік обікрав колишню вчительку майже на 1,3 млн грн
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
Найчитаніше
- У нічній ДТП на Львівщині загинули троє неповнолітніх дівчат
- Кіберполіція просить допомогти розшукати жительку Тернопільщини, яка переховується від правоохоронців
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Захисник «Азовсталі» Богдан Кротевич відмовився від нагороди головкома Сирського
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
Коментарі