Кабмін звільнив п’ятьох заступників міністра оборони
Уряд провів масштабні кадрові зміни в Міноборони, звільнивши одразу п’ятьох топпосадовців відомства
Кабінет міністрів України на засіданні 21 січня ухвалив рішення про кадрові зміни в керівництві Міністерства оборони. Згідно з розпорядженнями, оприлюдненими на Урядовому порталі, з посад звільнено п’ятьох заступників міністра.
Лави оборонного відомства залишили Ганна Гвоздяр, Володимир Заверуха, Микола Шевцов, Олександр Козенко та Анатолій Клочко. У документах зазначається, що рішення про звільнення ухвалені відповідно до Закону України «Про центральні органи виконавчої влади».
Ці кадрові ротації відбулися на фоні оновлення структури управління міністерством. Наразі офіційних коментарів щодо нових призначень на вакантні посади від уряду чи Міноборони не надходило.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Гінкго білоба - чи справді «таблетки для пам’яті» працюють і кому вони можуть бути корисні
- У Львові трагічно загинули працівники
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 16 травня
- З російського полону повернувся захисник зі Львівщини Андрій Гурський
- У Німеччині помер важкопоранений Герой зі Львівщини
Коментарі