«Kalush Оrchestra» не відмовився представляти Україну на «Євробаченні»

Однак і остаточної згоди ще немає

Kalush Оrchestra

У розмові з Сергієм Притулою на «Радіо НВ» соліст колективу Олег Псюк заявив, що рішення буде прийняте 18 лютого.

На питання Сергія Притули, чи прийнято вже в колективі остаточне рішення їхати чи не їхати, Олег Псюк відповів: «Так, у п’ятницю — 18 лютого буде фінальна відповідь. Коли ми підпишемо всі папери, то зможемо заявити точно».

«А з приводу того, як з ними співпрацювати далі... Ну, можу сказати, що мій гарний виступ не залежить від «Суспільного» і я дуже радий, що «Євробачення» організовує не «Суспільне». Тому я представлятиму Україну, а не «Суспільне». Завтра буде фінальна відповідь, коли ми підпишемо всі папери, тоді ми зможемо заявити».

17 лютого, на позачерговому засіданні Організаційного комітету Національного відбору на участь у «Євробаченні–2022» було ухвалено рішення звернутися до гурту «Kalush Orchestra» з пропозицією представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення–2022» у Турині.

Гурт «Kalush Orchestra» посів друге місце у фіналі та отримав 14 балів загалом, з них максимальні 8 балів від глядачів та 6 балів від суддів.

Додамо, що вчора Аліна Паш зняла свою кандидатуру з участі на «Євробаченні», про це вона написала у своєму «Instagram».

Цьогорічне «Євробачення» відбудеться в італійському місті Турин в арені «Pala Olimpico» з участю 41 країни спочатку у півфіналах 10 і 12 травня, а потім у великому фіналі — 14 травня.

Читайте також